سوءِ تفاهم!

... و اما وبلاگ در هفته ای که گذشت:

 • آمار وبلاگ:
  در هفته گذشته به مرز 2500 بازدید ( از آغاز بکار وبلاگ تا کنون) رسیدیم ولی کلاً هفته کم بازدیدی داشتیم. شاید دوستان این پاتوق دیگه از سرزدن به پاتوقشون خسته شدن و بجای اینکه اینکار براشون عادت خوشایندی بشه، کم کم داره براشون از مزه میفته! شاید هم اینهفته سرشون خیلی شلوغ بوده و کمتر وقت کردن سربزنن و شاید هم مطالب من بخاطر حال نه چندان خوش چند روز اخیرم ، زیادی سنگین وخشک و کسل کننده بوده! ... در هر حال در هفته گذشته (از سه شنبه تا سه شنبه) بطور متوسط ، روزانه 48 بازدید از سایت انجام شده که در مقایسه با هفته قبل که 63 بازدید و هفته قبلترش که 75 بازدید در روز بوده روند رو به کاهشی رو داره طی میکنه!... پر بازدیدترین روز در هفته گذشته پنجشنبه بوده با 89 بازدید.
 • موارد فنی وبلاگ:
  در هفته گذشته برای جذابیت بیشتر وبلاگ ، چند آیکون و امکانات کاربردی رو در صفحه اول و در زیر ساعت قرار دادم که فکر میکنم جالب و به دردبخور باشن:

  - باکس مربوط به آخرین خبرهای اون لحظه که در خبرگزاریها منتشر شده
  - باکس مربوط به "تقویم تاریخ" و رویدادهای تاریخی هر روز
  - یک دیکشنری انگلیسی به فارسی آنلاین
  - وضعیت آب و هوای سه شهر ارومیه - تبریز و تهران
  - موتور جستجو
 • موارد محتوایی وبلاگ:
   در هفته گذشته استقبال دوستان این پاتوق مجازی در قسمت پیامهاخوب بود و مثل همیشه برای همه پستها پیامهای متعددی رسیده و بحثهای تکمیلی در اونها انجام شده و بجز مطلب "مانیفست" که پیام کمتری تا این لحظه داشته ،بقیه پستها تعداد پیامهاشون همه دو رقمی بوده و من از مشارکت شما در بحثها سپاسگزار و ممنونم.
  در هفته گذشته 3 تا از پستهای این وبلاگ بنام" لابیرنت" و " نکونام" و   " مانیفست" در لیست پست های برتر هفته در سایت "پرشین بلاگ" قرار گرفتن و این برای هممون مایه خوشحالیه... 

عزتتون مستدام. جونتون بی بلا و بدرود...

/ 0 نظر / 7 بازدید