ضیافت!

و اما این وبلاگ در هفته ای که گذشت:

 • آمار وبلاگ:
  در هفته گذشته  به مرز 2000 بازدید ( از ابتدای تولد وبلاگ) نزدیک شدیم  ولی کلاً هفته قبل در مقایسه با هفته ی پیش از اون ، هفته پر مخاطبی نبود! هرچند دوستان ِ همیشگی وبلاگ هر روز بهش سر زدن و متوسط بازدید روزانه در هفته قبل 63 بازدید در روز بوده ولی این آمار نسبت به هفته قبل تر، که 75 نفر در روز بوده کاهش داشته... شنبه ها و چهار شنبه ها بیشترین و دوشنبه ها و جمعه ها کمترین بازدید از سایت انجام شده... پر بازدید ترین ساعات شبانه روز هم حد فاصل ساعت 9 شب تا 12 نصف شب بوده...

  

 • موارد فنی وبلاگ:
  - ازتون میخوام که به موارد فنی مطرح شده در پستهای قبلی "آنچه گذشت..." دوباره سر بزنین چون همه اونا  هنوز نیاز به رعایت داره و من از تکرارشون پرهیز میکنم.
  - انتشار پست جدید به این معنی نیست که دیگه نتونین برای پست های قبلی کامنت بذارین. برای هر مطلبی هر وقت که خواستین میتونین پیام بذارین ولی شاید دوستان کمتری از پیامهایی که با تأخیر ارسال میشن اطلاع پیدا کنن!
  - اگه مایل بودین به وبلاگ خودتون در مسابقه انتخاب وبلاگ برتر ماه رأی بدین باید به آیکون مسابقه که در پایین صفحه و در زیر ساعت تعبیه شده سر بزنین و قسمت نقره ای اون رو کلیک کنید . بعد در صفحه ای که به روی شما باز میشه کلمه [vote]  رو کلیک کنین و نتیجه انتخابات رو هم ببینین. با توجه به تعداد بازدید کننده های وبلاگمون، شانس برنده شدن در مقایسه با سایر وبلاگها کم نیست!

   

 • موارد محتوایی وبلاگ:
  میگن «مستمع صاحب سخن را برسر ذوق آورد»... پس اگه موفقیتی هست ، اگه مطالب وبلاگ به دلتون میشینه بعد از لطف پروردگار از نفس گرم شما عزیزانه... شما که با پیامها و نظراتتون و با انتقاد و راهنمایی تون زمینه بهتر شدن مطالب و ایجاد فضای تعامل و ارائه افکار و تضارب ایده ها رو فراهم میارین ...

 

عزتتون مستدام و جونتون بی بلا ...بدرود... 

/ 0 نظر / 4 بازدید